Gotowe spółki Kraków

Spółki gotowe

Zakładanie przedsiębiorstwa od podstaw to czasochłonne zajęcie. proces rejestracji jednostki jet skomplikowany i wymaga od przedsiębiorcy poświęcenia dużej ilości czasu i rzetelności w wypełnianiu dokumentacji. Coraz więcej osób planujących rozpoczęcie prowadzenia własnej działalności gospodarczej, decyduje się na zakup gotowej spółki.

Gotowa spółka jest całkowicie ukształtowanym podmiotem, zdolnym do praktycznie natychmiastowego podjęcia aktywnej działalności rynkowej. Podmiot ten posiada wszelkie niezbędne numery (NIP, REGON) i dokumenty. Gotowe spółki podzielić możemy na:

  • spółki czyste,
  • spółki z tak zwanym stażem (historią).
  • Spółki czyste w odróżnieniu od spółek ze stażem, nie posiadają historii gospodarczej i są wolne od wszelkich zobowiązań.

    Nasz rynek jest bardzo bogaty w podmioty oferujące bezpośrednią sprzedaż spółek lub pośrednictwo w dokonywaniu transakcji kupna-sprzedaży. Decydując się na zakup, warto porównać kilka konkurencyjnych ofert, a nie podejmować pochopne decyzje. Pamiętaj, że spółki gotowe to przede wszystkim oszczędność czasu i wygoda.