Gotowe spółki Kraków

Spółka zoo rejestracja

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością stanowi jedną z najpopularniejszych form prowadzenia działalności gospodarczej. Wpływa na to kilka czynników. Po pierwsze, założyć ją może praktycznie każdy, za wyjątkiem innej spółki z o.o. Następną zaletą, być może najważniejszą, jest ograniczona odpowiedzialność wspólników za zobowiązania zaciągnięte przez spółkę. Za wszelkie zadłużenia odpowiada ona tylko i wyłącznie własnym majątkiem. Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością potrzebuje również niewielkiego minimalnego wkładu zakładowego, wynoszącego jedynie pięć tysięcy złotych.

Problem związany z tym podmiotem zaczyna się w momencie jego rejestracji. Wymaga ona bowiem wypełnienia odpowiednich wniosków, wizyty w kilku urzędach, co związane jest z koniecznością poświęcenia na te zabiegi sporej ilości czasu.

Usługi naszej firmy pozwolą Ci uchronić się przed tymi niedogodnościami. Oferujemy sprzedaż gotowych podmiotów gospodarczych. Są one już zarejestrowane we wszystkich niezbędnych urzędach, dodatkowo wyposażone są w numery NIP, KRS, REGON oraz VAT, a także kapitał zakładowy.

Zakup gotowego podmiotu minimalizuje formalności wyłącznie do obowiązku złożenia podpisu na umowie spółki, spisanej w postaci aktu notarialnego.