Gotowe spółki Kraków

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością na sprzedaż

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest jedną z najlepszych form do prowadzenia działalności gospodarczej. Wybierana jest niezwykle często, głównie za sprawą zalety, jaką jest ograniczona odpowiedzialność majątkowa wspólników do wysokości wniesionego wkładu na pokrycie kapitału zakładowego.

Niestety spółka z o.o. ma też swoje wady, do których zalicza się dosyć trudną i czasochłonną rejestrację spółki w KRS. To powoduje, pewne ograniczenia w wyborze tej formy prawnej przedsiębiorstwa. Rozwiązaniem na taki problem okazuje się skorzystanie z usług rejestracyjnych spółek lub zakupienie gotowej spółki z ograniczoną odpowiedzialnością.

Gotowa spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest przedsiębiorstwem w pełni zarejestrowanym, które można bez problemu sprzedać i kupić. Wystarczy tylko skontaktować się z firmą zajmującą się sprzedażą gotowych spółek, taką jak nasza. Nasi konsultanci przygotują wtedy niezbędną umowę kupna-sprzedaży gotowej spółki, po której podpisaniu będzie można stać się właścicielem spółki. Ostatnim obowiązkiem posiadacza gotowej spółki, będzie złożenie wniosku aktualizującego dane spółki w KRS. W tym również pracownicy naszego biura mogą pomóc.