Gotowe spółki Kraków

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością 2017

Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością są chętnie wybieraną formą do prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce. Przedsiębiorcy chętnie je zakładają, ponieważ prowadzenie firmy w tej formie jest bardzo korzystne.

Prowadzenie spółki z o.o. posiada wiele zalet. Przedsiębiorca posiada ograniczoną odpowiedzialność za zobowiązania spółki, może także uniknąć konieczności płacenia składek do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.

Na portalach można spotkać się z ogłoszeniami oferującymi sprzedaż gotowych spółek. Zakup spółki z o.o. pozwala na szybkie rozpoczęcie prowadzenia działalności. Na sprzedaż oferowane są czyste spółki, nieposiadające żadnej historii gospodarczej oraz zadłużeń. Spółki posiadają za to kompletną dokumentację oraz mają nadane numery NIP, REGON, KRS, VAT i VAT-UE.

Zakup spółki oraz wszystkie formalności z nim związane trwają znacznie krócej niż rejestracja. Na sprzedaż oferowane są zarówno spółki nowe jaki posiadające staż. Spółka posiadająca staż jest dobrym rozwiązaniem dla osoby, która chce starać się o kredyt.