Gotowe spółki Kraków

Spółka z o.o. z 6 miesięcznym stażem na sprzedaż

Rozpoczęcie działalności gospodarczej to na ogół bardzo trudny i czasochłonny proces, którego większość przedsiębiorców chciałoby uniknąć. Niestety nie zawsze się da. Jednymi sposobami uniknięcia samodzielnego procesu rejestracji spółki są: usługi rejestracyjne spółek, świadczone przez specjalizujące się w zakładaniu przedsiębiorstw firmy oraz gotowe spółki, czyli gotowe przedsiębiorstwa już zarejestrowane.

Gotowa spółka z o.o. z 6 miesięcznym stażem jest jednym z najlepszych rozwiązań, by szybko i wygodnie rozpocząć prowadzenie własnej firmy. Wystarczy bowiem skontaktować się z naszą firmą, następnie sporządzić z nami umowę kupna-sprzedaży spółki oraz złożyć wniosek aktualizujący dane w KRS.

Zaletą spółek z o.o. z 6 miesięcznym stażem jest to, że jednostki takie postrzegane są za bardziej prestiżowe i wiarygodne. Łatwiej jest im uzyskać dofinansowanie czy kredyt, a także nawiązać współpracę w innymi jednostkami gospodarczymi.

Zainteresowanych zakupieniem gotowych spółek z o.o. z 6 miesięcznym stażem lub usługami rejestracyjnymi spółek zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.