Gotowe spółki Kraków

Spółka z o.o. na sprzedaż

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością należy do najpopularniejszych form prowadzenia działalności gospodarczej. Jej cechy takie jak ograniczona odpowiedzialność majątkowa wspólników, niskie koszty założenia, niewielki kapitał początkowy sprawiają że coraz więcej osób zakładających własną działalność gospodarczą decyduje się właśnie na taką formę.

Polskie procedury rejestracyjne przedsiębiorstw nie należą do najłatwiejszych, co powoduje że, zakładanie własnej firmy jest utrudnione. W takim przypadku warto zdecydować się na dogodne rozwiązanie jakim jest możliwość zakupu gotowej spółki z o.o. Spółka taka przeznaczona na sprzedaż ma wszelkie potrzebne dokumenty umożliwiające jej prowadzenie działalności. Wystarczy nabyć 100% udziałów i dokonać zmian danych w KRS.

Spółki z o.o. przeznaczone na sprzedaż nie posiadają żadnych zobowiązań. Nie prowadziły one wcześniej żadnej działalności, ani nie zawierały umów. Powoduje to że, przyszli ich właściciele nie muszą obawiać się nabycia tych spółek.