Gotowe spółki Kraków

Spółka z o.o. na sprzedaż z 2018 Kraków

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością to popularna forma prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce. Niejeden przyszły przedsiębiorca decyduje się na zakup gotowej firmy, gdyż jest to wygodny sposób na rozpoczęcie własnej działalności.

Nasza firma oferuje gotowe spółki z ograniczoną odpowiedzialnością na sprzedaż. Posiadamy nowe i stażowe spółki, które gotowe są do podjęcia działalności gospodarczej. Spółki z naszej oferty posiadają idealnie czystą historię, ponieważ nigdy nie prowadziły działalności. Podmioty posiadają kompletną dokumentację oraz mają nadane numery niezbędne do prawidłowego funkcjonowania.

Zakup spółki z ograniczoną odpowiedzialnością w 2018 roku to bardzo dobre rozwiązanie. Transakcja kupna firmy oraz wszystkie formalności z nią związane trwają maksymalnie kilka dni. Nasze spółki z o.o. posiadają szeroki zakres kodów PKD, dzięki czemu mogą prowadzić praktycznie każdy rodzaj działalności. Osoby zainteresowane poznaniem szczegółów naszej oferty zapraszamy do kontaktu.