Gotowe spółki Kraków

Spółka z o.o. na sprzedaż z 2015

Chcesz otworzyć firmę, jednak wahasz się nad jej formą?
Od kilku lat najbardziej popularnym podmiotem gospodarczym jest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Kuriozalny wpływ na to miało obniżenie jej kapitału zakładowego aż dziesięciokrotnie. Aktualnie wynosi ona zaledwie 5 tysięcy złotych. Spółka z o.o. dodatkowo dysponuje także osobowością prawną, co sprawia, iż wszelkie należności wynikłe z jej zadłużenia regulowane są wyłącznie z majątku spółki.

Długa i problematyczna rejestracja spółki z o.o. nie powinna odstraszyć cię od jej utworzenia. Niedogodności te można niemal całkowicie ograniczyć. W tym celu warto zdecydować się na zakup gotowej spółki, który oferuje nasza firma.

Oferujemy gotowe spółki z 2015 roku, dysponujące numerami KRS, NIP oraz REGON, które potwierdzają uzyskanie wpisów do poszczególnych urzędów. Ponadto wyposażone są w kapitał zakładowy oraz umowę, której podpisanie stanowi jedyny obowiązek przyszłego przedsiębiorcy.

Głównym atutem naszych spółek jest ich kilkuletni staż. Oferujemy spółki zarejestrowane w 2015 roku. Nabycie ich przede wszystkim podnosi naszą wiarygodność, co wpływa także na zdolność kredytową naszej firmy.