Gotowe spółki Kraków

Spółka z o.o. na sprzedaż obcokrajowcy

Obecnie w Polsce spółki z ograniczona odpowiedzialnością są jedną z najczęściej wybieranych form prawnych do prowadzenia działalności. Na tę formę decydują się zarówno polscy jak i zagraniczni przedsiębiorcy. Prowadzenie spółki z o.o. wiąże się z wieloma korzyściami, jednak należy pamiętać o konieczności wniesienia wkładów na pokrycie kapitału zakładowego.

Dla osób spoza Polski, które chcą rozpocząć działalność gospodarczą w naszym kraju lepszym rozwiązaniem niż samodzielna rejestracja spółki jest zakup gotowego podmiotu. Na rynku oferowana jest sprzedaż gotowych, czystych spółek nowych i stażowych.

Oferowane spółki są całkowicie czyste, gdyż nigdy nie prowadziły działalności. Podmioty te posiadają kompletną dokumentację oraz mają nadane wszystkie numery niezbędne do prawidłowego funkcjonowania, dzięki czemu są gotowe do prowadzenia działalności. Zakup gotowej spółki z ograniczoną odpowiedzialnością pozwala na natychmiastowe otwarcie własnego biznesu, natomiast staż spółki pozwala łatwiej uzyskać finansowanie działalności.