Gotowe spółki Kraków

Spółka z o.o. na sprzedaż cudzoziemcy

Coraz więcej obcokrajowców decyduje się na przyjazd do Polski i otwarcie własnego biznesu w naszym kraju. Najczęściej otwierane są spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Prowadzenie firmy w tej formie jest korzystne, wspólnicy posiadają ograniczoną odpowiedzialność za zobowiązania jakie powstają w spółce.
 
Dla osób z spoza Polski, które zdecydują się na własną firmę lepszym rozwiązaniem niż samodzielna rejestracja będzie zakup gotowej spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Kupno spółki jest całkowicie bezpieczne i trwa zdecydowanie krócej niż rejestracja podmiotu w tej formie. Gotowe spółki oferowane na sprzedaż posiadają kompletną dokumentację, mają nadane numery NIP, REGON, KRS, a często posiadają także numery VAT i VAT UE.
Zakup gotowej spółki z ograniczoną odpowiedzialnością to idealna okazja dla obcokrajowca do otwarcia własnej firmy w Polsce. Kupno spółki oraz wszystkie formalności z nim związane trwają maksymalnie kilka dni. Po tym czasie można cieszyć się z prowadzenia własnej firmy.