Gotowe spółki Kraków

Spółka z o.o. 2 letnia na sprzedaż

Najczęstszym powodem niepowodzeń przedsiębiorców, którzy dopiero rozpoczynają prowadzenie własnej działalności gospodarczej nie jest ani brak innowacyjnego pomysłu, ani brak wiedzy czy umiejętności prowadzenia firmy, ale brak funduszy na jej rozwój. Wprowadzenie swojej oferty na rynek to proces, który wymaga wielu inwestycji. Niestety jednak, początkujący przedsiębiorcy często mają ograniczony budżet, co w rezultacie nie pozwala im rozwinąć się w zakładany sposób.

Z pomocą przedsiębiorcom, którym brakuje funduszy, przychodzą dofinansowania ze środków Unii Europejskiej, kredyty lub pożyczki. Aby je jednak zdobyć należy wzbudzić zaufanie instytucji finansowych oraz przekonać je, że nasza firma to podmiot gospodarczy godny zaufania. Aby to jednak zrobić należy wykazać, że jesteśmy doświadczoną firmą. Jeśli nasza spółka istnieje w KRS od niedawna nasze szanse na otrzymanie dotacji lub kredytu są małe, i powinniśmy pomyśleć o zakupie stażowej spółki.

Optymalnym rozwiązaniem wydaje się być gotowa spółka z dwuletnim stażem, która z całą pewnością wzbudzi zaufanie instytucji finansowych, a której cena jest jeszcze przystępna.