Gotowe spółki Kraków

Spółka z możliwością kredytowania

Rozpoczęcie prowadzenia własnej firmy wiąże się nie tylko z dużą ilością załatwień, ale także ze sporym nakładem finansowym. Niejednokrotnie nowi przedsiębiorcy zastanawiają się nad pozyskaniem kredytu na firmę, jednak obawiają się odmowy ze strony banku. Aby zwiększyć swoje szanse kredytowe warto już w momencie zakładania firmy zastanowić się nad zakupem gotowej, spółki z o.o. ze stażem.

Spółki stażowe są w pełni założonymi podmiotami. Są czyste, nigdy nie prowadziły działalności, posiadają wszystkie niezbędne dokumenty, mają nadane numery: NIP, REGON, KRS, oraz VAT.

Staż spółki jest to okres przebywania na rynku od momentu założenia do dnia dzisiejszego. Im większy spółka posiada staż tym lepiej. Staż spółki zwiększa jej wiarygodność w oczach klientów, kontrahentów oraz inwestorów. Zwiększa on również możliwość pozyskania kredytu bankowego lub dotacji przez spółkę.

Jeśli zainteresowała Cię spółka z możliwością kredytowania zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy przedstawią szczegóły naszej oferty.