Gotowe spółki Kraków

Spółka z miesięcznym stażem na sprzedaż

Zastanawiasz się w jaki sposób rozpocząć działanie Twojego przedsiębiorstwa? Jeśli zależy Ci na czasie, to doskonałym rozwiązaniem jest kupno spółki. Cała transakcja trwa bowiem jedynie jedną dobę. Jest to wielkim plusem gotowych firm, a dodatkowo pozbywamy się wszelkich formalności! Firma zajmująca się sprzedażą spółek, czyli my, zajęła się wszystkim za Ciebie!

Oferujemy Ci spółkę z miesięcznym stażem. Jest to korzystne szczególnie dla tych, którym zależy na cenie. Im krótszy bowiem jest staż, tym niższa jest cena. Kupując takie przedsiębiorstwo możemy być pewni, że jest ono czyste – pozbawione historii gospodarczej, zadłużeń i zobowiązań finansowych. Dodatkowo z głowy masz już numery KRS, NIP, REGON oraz VAT. Załatwiliśmy to za Ciebie!
Spółka z miesięcznym stażem pozwala nam czuć się, jakbyśmy samodzielnie ją założyli, z tą różnicą, że wszystko trwało jedynie dobę, a nie miesiąc.

Jeśli uważasz, że firma zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Sądowym miesiąc temu jest tym, czego potrzebujesz, skontaktuj się z nami!