Gotowe spółki Kraków

Spółka z 6 miesięcznym stażem

Pojawia się coraz więcej osób, którzy chcą spróbować swoich sił w prowadzeniu własnej firmy. Często podejmują się oni samodzielnej rejestracji spółki, której skomplikowana procedura sprawia, że po pewnym czasie potencjalni przedsiębiorcy tracą zapał i wszystko kończy się na niczym. Nie warto jednak poddawać się na samym starcie. Lepiej szukać rozwiązań pozwalających na uniknięcie procesu rejestracyjnego. My oferujemy możliwość szybkiego i bezpiecznego założenia firmy.

Tym rozwiązaniem jest spółka z 6 miesięcznym stażem. Charakteryzuje się ona tym, że została założona wcześniej w celu odsprzedaży. Posiada wiele zalet, jak na przykład większe szanse na pozyskanie kredytu, dotacji czy też wzbudzanie większego zaufania w oczach potencjalnych Klientów. Spółka nie posiada historii gospodarczej, jest zupełnie czysta, więc nabywca nie musi obawiać się, że po zakupie wpadnie w wir zobowiązań. To w pełni bezpieczny rodzaj spółki.

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą usługą to zapraszamy do kontaktu. Staramy się stworzyć ofertę, która spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą osiągnąć sukces.