Gotowe spółki Kraków

Spółka z 3 miesięcznym stażem na sprzedaż

Zastanawiasz się dlaczego w ostatnim czasie tak popularne stały się stażowe spółki z ograniczoną odpowiedzialnością ? Czemu na przykład spółka z 3 miesięcznym stażem na sprzedaż budzi aż takie zainteresowanie?

Na start, na początek prowadzenia firmy konieczne jest posiadanie kapitału własnego, i nie chodzi tutaj o 5 tysięcy jakie należy wnieść na rzecz kapitału zakładowego ale o fundusze jakie przeznaczy się na rozwój firmy, na zakup materiałów czy wynajem lokalu. W dobie kryzysu gospodarczego nie jest to jednak proste,dlatego też warto pomyśleć o pozyskaniu dofinansowania. Staż spółki działa na korzyść dla wszystkich tych, którzy chcą ubiegać się o wsparcie ze strony instytucji finansowych czy dotację ze środków unijnych, ponieważ w oczach tych instytucji jesteśmy godni zaufania, prowadzimy już kilkumiesięczną działalność a nasza sytuacja finansowa jest korzystna.

Spółka z 3 miesięcznym stażem na sprzedaż to opcja optymalna, jej koszt jest nieznacznie większy niż zakup spółki świeżej, a jej staż znacznie zwiększa nasze szanse na pozyskanie dofinansowania.