Gotowe spółki Kraków

Spółka z 2017 na sprzedaż

Wiele osób decydując się na założenie własnej firmy zastanawia się jaki podmiot nabyć, aby umożliwić swojej działalności szybki, ale przede wszystkim bezpieczny start. Idealnym rozwiązaniem okazuje się zakup gotowej spółki z 2017 roku. Są to podmioty w pełni przygotowane do rozpoczęcia działalności gospodarczej, a więc wpisane do obowiązkowych instytucji, co potwierdzają numery NIP, REGON, KRS, a także VAT, którymi dana jednostka dysponuje.

Spółka zarejestrowana w bieżącym roku nigdy wcześniej nie prowadziła działalności gospodarczej. Tym samym jej właściciel nie musi obawiać konsekwencji wynikłych z działań swojego poprzednika. Co prawda spółki stażowe są o wiele bardziej wiarygodne niż nowe podmioty gospodarcze, jednak ich nabycie wiąże się z niebezpieczeństwem przejęcia spółki zadłużonej. Problemy finansowe już na początku prowadzenia działalności, mogą powoli poprowadzić ją w stronę upadku.

W celu zapewnienia swojej firmie pewnego, szybkiego i bezpiecznego startu zachęcamy do skorzystania z oferty naszej firmy.