Gotowe spółki Kraków

Spółka z 12 miesięcznym stażem

Do najczęściej wybieranych form prawnych przedsiębiorstw zalicza się spółki, a największą pośród nich popularnością cieszą się spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. To one należą do największej grupy spółek zarejestrowanych w KRS. Ich atrakcyjność zawdzięczana jest ograniczonej odpowiedzialności majątkowej wspólników oraz stosunkowo niskim kosztom, jak na taką formę.

Niestety spółki z o.o. mają też wady, a jedną z nich jest proces rejestracji spółki. Jest ona dosyć trudny i skomplikowany, dlatego wiele osób nie radzi sobie z nim i korzysta z pomocnych rozwiązań, takich jak gotowe spółki.

Gotowe spółki z o.o. są dobrym rozwiązaniem, by zmniejszyć uciążliwość zakładania spółek. Jednak poza tym oferują coś jeszcze. To coś to staż, jaki może zyskać firma . Wystarczy kupić spółkę z 12 miesięcznym stażem i można zacząć prowadzić działalność w ciągu kilku dni, już z rocznym stażem. Staż gotowych spółek może wynosić od kilku miesięcy do nawet kilku lat. Najczęściej jednak wystarcza już rok stażu, by podnieść prestiż prowadzonej działalności.

Jeżeli chcesz zakupić gotową spółkę z 12 miesięcznym stażem, zapraszamy do kontaktu z nami.