Gotowe spółki Kraków

Spółka bez historii na sprzedaż

Nasze biuro od wielu lat zajmuje się kompleksową pomocą w zakresie zakładania firm. Nasze doświadczenie oraz bogata wiedza z zakresu prawa i ciągle pojawiających się nowelizacji sprawia, że możemy świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dokładamy wszelkich starań, aby Klienci mieli świadomość naszego zaangażowania w ich sprawy. Do każdego Klienta podchodzimy w sposób indywidualny, aby móc najlepiej poznać potrzeby i dopasować ofertę.

Oferowana przez nas spółka bez historii na sprzedaż to bezpieczne rozwiązanie dla osób, które chcą pominąć proces rejestracji. Zakup spółki umożliwia prowadzenie firmy w jeden dzień, ponieważ spółka posiada kompletną dokumentację. Nasze spółki są bezpieczne – wolne od jakichkolwiek wad prawnych, księgowych, handlowych. Na życzenie Klienta potwierdzamy ten fakt notarialnie.

Wszystkich zainteresowanych zakupem gotowych spółek z szerokim zakresem PKD zachęcamy do kontaktu. Postaramy się przygotować ofertę, która spełni oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.

Czyste spółki z ograniczoną odpowiedzialnością w wyjątkowo niskich cenach!