Gotowe spółki Kraków

Sp z ograniczoną odpowiedzialnością na sprzedaż

Sp z ograniczoną odpowiedzialnością na sprzedaż jest właściwym rozwiązaniem rozpoczęcia prowadzenia firmy szczególnie dla osób, którym zależy na czasie. Zakup takowej spółki umożliwia prowadzenie spraw już następnego dnia po dokonaniu transakcji. Dlaczego tak szybko?

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością została założona w celu odsprzedaży. Posiada wszelkie niezbędne numery NIP, REGON oraz wpis w KRS. Jest to bezpieczny rodzaj prowadzenia firmy. Spółka nie posiada zobowiązań czy też zadłużeń, co często zastanawia przedsiębiorców. Nasza firma daje możliwość uzyskania na życzenie Klienta notarialnego poświadczenia o braku zobowiązań. Spółka nie zatrudniała wcześniej pracowników, nie zawierała umów. Jest w pełni bezpieczna oraz korzystna.

Jeżeli zainteresowała Cię sp z ograniczoną odpowiedzialnością na sprzedaż to skontaktuj się z naszym biurem, aby poznać szczegóły oferty. Zapewniamy, że nasz pakiet usług spełnia wymagania potencjalnych przedsiębiorców. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania. Zapraszamy do współpracy. Z nami Twoja firma zacznie prosperować szybciej niż Ci się wydaje.