Gotowe spółki Kraków

Sp z o.o. z 2016

Chcesz założyć firmę właśnie teraz, kiedy rozpoczął się rok 2016? Jesteś jednym z wielu przedsiębiorców, którzy mają taki plan. To doskonale, ponieważ Polska potrzebuje nowych działalności gospodarczych, by mogła stale się rozwijać. Rozpocząć działalność można na wiele sposobów. Bez względu na to, który z nich wybierzesz, my oferujemy Ci swoją pomoc.

Posiadamy gotowe spółki zarejestrowane w 2016 roku. Tak świeże spółki dają Ci dodatkową gwarancję, że są one pozbawione historii gospodarczej, a przy tym zadłużeń i zobowiązań finansowych.
Kolejną zaletą gotowych spółek z ograniczoną odpowiedzialnością jest bardzo krótki czas transakcji. Swój biznes rozpocząć będziesz mógł już w 24 godziny od rozpoczęcia współpracy z nami. Jest to bardzo istotne dla przedsiębiorców, którym na prawdę zależy na czasie i chcieliby uniknąć długiego wyczekiwania na rejestrację spółki w Krajowym Rejestrze Sądowym.

Warto zaznaczyć, że kupując naszą firmę, nie musisz przejmować się żadnymi formalnościami. Pozostaw to nam! Przygotujemy potrzebne dokumenty za Ciebie oraz pozałatwiamy sprawy urzędowe.