Gotowe spółki Kraków

Sp z o.o. cudzoziemcy

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością to jedna z najczęściej wybieranych form prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce. Po pierwsze, wymaga niewielkiego kapitału zakładowego w wysokości zaledwie 5 tysięcy złotych. Założyć spółkę z o.o. może niemal każdy każdy, wyjątek stanowi wyłącznie inna jednoosobowa spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. W przypadku cudzoziemców spółkę taką założyć może każdy z nich niezależnie od kraju swojego pochodzenia.
Niestety rejestracja spółek z ograniczoną odpowiedzialnością jest niezwykle problematyczna. Wymaga od potencjalnego przedsiębiorcy uzupełnienia wielu wniosków i formularzy, a następnie złożenia ich do odpowiednich urzędów.
Tradycyjna rejestracja trwać może nawet kilka tygodni.

Aby ograniczyć te niedogodności można zdecydować się na zakup gotowej jednostki, czyli spółki w pełni przygotowanej do tego, aby poprowadzić pod sobą firmę. Oznacza to, że przeszły cały proces rejestracyjny, czego potwierdzeniem są jej numery NIP, REGON, KRS i VAT. Dodatkowo jest wyposażona w kapitał zakładowy oraz umowę spółki sporządzoną w formie aktu notarialnego. To właśnie jej podpisanie stanowi jedyny obowiązek przyszłego właściciela.