Gotowe spółki Kraków

Roczna spółka kapitałowa na sprzedaż

Jak wiadomo gotowa spółka, gwarantuje szybsze rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej niż taka, która wymaga jeszcze procesu rejestracji.

Zakup spółki z tak zwanym stażem działalności (okresem działalności na rynku), sprawia, że spółka jest bardziej wiarygodna w oczach potencjalnego klienta oraz umożliwia na przykład otrzymanie kredytu w banku, w celu rozpoczęcia działalności.

Jeżeli chcesz zacząć zarabiać, skontaktuj się z nami w celu zakupu gotowej spółki. Gwarantujemy, że spółki na sprzedaż, które posiadamy w naszej ofercie nie są zadłużone i posiadają numery: NIP, REGON oraz zostały wpisane do KRS. Dzięki temu wszystkiemu masz możliwość prowadzenia własnej firmy praktycznie już po jednym dniu, ale to jeszcze nie wszystko. W chwili podjęcia współpracy z nami, pomożemy Ci dokonać wszelkich wymaganych zmian w dokumentacji (związanych z zakupem gotowej spółki).

Roczna spółka kapitałowa na sprzedaż to idealne rozwiązanie dla nowych przedsiębiorców. Zdaj się na nasze doświadczenie i opinie wielu zadowolonych klientów. Zachęcamy do podjęcia współpracy.