Gotowe spółki Kraków

Rejestrowanie spółki zdalnie

Zdalne zakładanie spółek z ograniczoną odpowiedzialnością możliwe jest od 2012 roku na platformie udostępnionej przez Ministerstwo Sprawiedliwości. Rejestracja spółki online to sposób na szybkie rozpoczęcie działalności, dlatego też niejeden przedsiębiorca z niej korzysta. Spółka rejestrowana jest w ciągu 24 godzin od chwili złożenia wniosku.

Przedsiębiorca wybierając taką formę rejestracji działalności oszczędza nie tylko czas, ale także i pieniądze. Podczas tradycyjnej rejestracji spółki z o.o. konieczne jest sporządzenie umowy w formie aktu notarialnego, więc należy liczyć się z kosztami notarialnymi. Natomiast zakładając spółkę online umowa tworzona jest na podstawie wzoru dostępnego na platformie – przedsiębiorca nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów.

Chcesz założyć własną firmę w formie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością? Posiadamy kilkuletnie doświadczenie w zakładaniu spółek.Oferujemy profesjonalną pomoc w zakresie rejestracji spółki z o.o.. Zapraszamy do kontaktu osoby z całej Polski.