Gotowe spółki Kraków

Rejestracja spółek i JDG

Mogą Państwo liczyć na naszą pomoc w zakresie rejestracji spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, spółki komandytowej, spółki z o.o. komandytowej, spółki jawnej, jednoosobowej działalności gospodarczej i fundacji.

Nasza oferta :

  • Pomagamy przedsiębiorcom sporządzić umowę spółki w formie aktu notarialnego, ustalić wszystkie najważniejsze szczegóły funkcjonowania spółki na rynku.
  • Przeprowadzamy proces rejestracji spółki w Krajowym Rejestrze Sądowym w wyniku, którego spółka pozyskuje niezbędne numery rejestracyjne lub rejestrację jednoosobowej działalności gospodarczej.
  • Udzielamy porad prawnych, podatkowych oraz gospodarczych, pokazujemy różne rozwiązania przedsiębiorcom, które zmierzają do optymalizacji prowadzonej działalności gospodarczej.

Pomagamy przedsiębiorcom nie tylko w zakładaniu własnej spółki ale także udzielamy fachowego wsparcia na każdym etapie prowadzonej działalności. Z własnego doświadczenia wiemy, że prowadzenie firmy to konieczność ciągłego podejmowania decyzji gospodarczych o różnym stopniu trudności. Natłok wszystkich formalności, ograniczony czas mogą przerażać przedsiębiorcę, który w określonych terminach musi wykonać pewne czynności.

Porozumiewając się z naszymi Klientami opracowaliśmy pakiet usług, które mają na celu usprawnienie pierwszego z etapów rozpoczynania aktywnej działalności na rynku gospodarczym. Cały czas się rozwijamy wprowadzając kolejne ulepszenia naszych usług tak aby przyszli przedsiębiorcy z łatwością mogli założyć własna spółkę.

Zachęcamy Państwa do przedstawienia własnych uwag i zapoznania się szczegółowo z ofertą naszej firmy. Cenimy sobie indywidualne podejście do Klienta oraz jego zaangażowanie w cały proces wykonania powierzonych nam zadań.