Gotowe spółki Kraków

Rejestracja spółki z o.o. zdalnie

Zdalna rejestracja spółek z ograniczoną odpowiedzialnością to sposób na szybkie rozpoczęcie biznesu. Jak wiadomo spółki z o.o. są jedną z najchętniej wybieranych form prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce. Niestety tradycyjna rejestracja spółki jest długotrwałym procesem sprawiającym przedsiębiorcy wiele kłopotów.

Dzięki platformie udostępnionej przez Ministerstwo Sprawiedliwości od 2012 roku istnieje możliwość rejestracji spółek przez Internet. Przedsiębiorcy chętnie korzystają z tego sposobu, gdyż rejestracja działalności trwa zaledwie 24 godziny od chwili złożenia wniosku.

Taka forma założenia spółki generuje mniejsze koszty. Umowa spółki tworzona jest na podstawie dostępnego na platformie wzoru. Warto więc zastanowić się i skorzystać z tego sposobu.

Dla osób, które potrzebują pomocy podczas rejestracji spółki z o.o. online przygotowaliśmy specjalną ofertę. Zajmujemy się rejestracją spółek dla przedsiębiorców z całej Polski – oferujemy profesjonalną pomoc na każdym etapie rejestracji działalności.