Gotowe spółki Kraków

Rejestracja spółki z o.o. w Polsce dla cudzoziemców

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością to najczęściej wybierana forma prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce przez cudzoziemców. Fakt ten nie powinien zaskakiwać. Podmiot taki mogą bowiem założyć bez względu na kraj swojego pochodzenia. Dodatkowo wymaga on również niewielkiego kapitału zakładowego w wysokości zaledwie 5 tysięcy złotych.
Niestety rejestracja spółki z o.o. w Polsce jest niezmiernie problematyczna zwłaszcza dla osób, które nie władają w sposób płynny językiem polskim, który na terenie naszego państwa jest językiem urzędowym, a więc to w nim będzie sporządzona większość dokumentów. Na szczęście niedogodności związane z ewidencją spółki można zniwelować do minimum jakim jest złożenie podpisu na umowie spółki sporządzonej w formie aktu notarialnego pod nadzorem notariusza oraz tłumacza przysięgłego. Szansę na to daje zakup gotowej spółki, czyli podmiotu w pełni przygotowanego aby natychmiast poprowadzić pod sobą działalność.

W sprzedaży gotowych spółek trudni się nasza firma. Zachęcamy do kontaktu w celu szczegółowego zaznajomienia się z naszą ofertą.