Gotowe spółki Kraków

Rejestracja spółki z o.o bez notariusza

Obecnie spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest jedną z najpopularniejszych form prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce. Proces rejestracji spółki może przerosnąć niejednego początkującego przedsiębiorcą.

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością może zostać założona na dwa sposoby – tradycyjnie lub przez Internet. Przedsiębiorcy coraz częściej wybierają drugi ze sposobów założenia firmy w tej formie.

Rejestracja spółki z o.o. przez Internet odbywa się bez udziału notariusza, więc jest znacznie tańsza niż tradycyjna rejestracja. Wszystkie dokumenty generowane są automatycznie w systemie, po wprowadzeniu danych do formularzy. Zakładając spółkę w ten sposób oszczędza się również spora ilość czasu. Rejestracja spółki trwa maksymalnie 24 godziny od chwili elektronicznego przesłania wniosku do wybranego wcześniej sądu rejonowego.

Chcesz założyć spółkę, ale martwisz się, że sobie nie poradzisz? Skontaktuj się z nami, oferujemy profesjonalną pomoc w zakładaniu spółek z o.o. przez Internet.