Gotowe spółki Kraków

Rejestracja spółki w 2019

Nowy rok to doskonała okazja, aby zmienić swoje dotychczasowe życie. Nic zatem dziwnego, że w tym czasie powstaje ogromna ilość nowych przedsiębiorstw. Niestety wielu potencjalnych przedsiębiorców rezygnuje ze swoich planów ze względu na kuriozalne formalności, którym muszą sprostać.

Tradycyjne zarejestrowanie spółki zajmuje kilka tygodni i wiąże się z koniecznością uzupełnienia licznych wniosków i formularzy. Co więcej, wszelkie błędy i braki w składanych dokumentach jeszcze bardziej wydłużają dany proces.

Warto wiedzieć, że niedogodności te można w pełni zniwelować. Szansę na to daje zakup gotowej spółki, czyli podmiotu gospodarczego, który przeszedł już pełną rejestrację w związku z czym może niemal natychmiast poprowadzić pod sobą działalność. Obowiązki przyszłego właściciela z kolei ograniczają się do złożenia jednego podpisu na umowie spółki w obecności notariusza.

Sprzedaż czystych gotowych spółek oferuje nasza firma. Zapewniamy zupełnie nowe jednostki pozwalające szybko i bezpiecznie rozpocząć aktywność na rynku. Serdecznie zapraszamy do kontaktu podczas którego przedstawimy szczegóły!