Gotowe spółki Kraków

Rejestracja spółki 2018 Kraków

Nowy rok niestety nie zaskoczył nas ogromnymi zmianami z zakresu rejestracji spółki, która niestety nadal jest procesem długim i problematycznym. Jeśli jednak chcesz w jak największym stopniu ograniczyć niedogodności związane z zakładaniem spółki, zachęcamy do kontaktu z naszą firmą.

Oferujemy sprzedaż gotowych spółek zarejestrowanych w Krakowie. Decydując się na nasze usługi otrzymasz podmiot gospodarczy w pełni przygotowany, aby natychmiast poprowadzić pod nim działalność gospodarczą. Twoim jedynym obowiązkiem będzie złożenie podpisu na umowie spółki sporządzonej w formie aktu notarialnego.

W ofercie naszej firmy odnajdziesz zarówno spółki bez, jak i z VAT-em. Ponadto każda wyposażona jest we wszystkie obowiązkowe elementy tj. numery NIP, KRS i REGON, kapitał zakładowy oraz kompletną dokumentację. Co ważne sprzedajemy wyłącznie nowe, czyste podmioty bez żadnych zobowiązań. Tym samym korzystając z naszej oferty otrzymasz nie tylko możliwość szybkiego rozpoczęcia działalności na rynku, ale również gwarancję bezpiecznego startu.