Gotowe spółki Kraków

Rejestracja spółek z o.o. przez obcokrajowców

Decyzja o założeniu własnej firmy z reguły jest trudna i wymaga wcześniejszej kalkulacji wszystkich „za” i „przeciw”. Utrudnione zadanie mają obcokrajowcy, którzy w naszym kraju chcą założyć firmę, gdyż nie orientują się oni w obowiązujących normach i przepisach prawa.

Nasze biuro od wielu lat pomaga osobom z Polski oraz z zagranicy w otwarciu własnych firm w naszym kraju. Z doświadczenia wiemy, że najpopularniejszą formą prowadzenia firmy jest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Obcokrajowiec, chcący założyć spółkę z o.o. w przypadku, gdy nie ma numeru PESEL, musi zakupić tzw. elektroniczny podpis. Koszt zakupu jest stosunkowo niski, a czas zakupu do momentu aktywacji podpisu to kilka dni roboczych. Sam proces rejestracyjny zajmuje ok. 1h czasu i jest przeprowadzamy pod nadzorem naszego specjalisty, który pomaga na każdym etapie udzielając porad i odpowiedzi na pytania klientów.

Jeśli planujesz założenie spółki z o.o. w Polsce zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami, gdyż z ich pomocą rejestracja firmy przebiegnie szybko i sprawnie bez zbędnych formalności.