Gotowe spółki Kraków

Rejestracja spółek w rejestrze VAT 2017

W 2017 roku rejestracja spółek w rejestrze VAT będzie znacznie trudniejsza. Dla niektórych podmiotów może okazać się wręcz niemożliwa. Z uwagi na coraz częściej występujące przestępstwa na tle podatkowym planowane jest wprowadzenie nowych przepisów. Możliwa także będzie odmowa rejestracji podmiotu w rejestrze VAT.

Największą zmianą miało być wprowadzenie kaucji rejestracyjnej. Opłata jej miała być warunkiem rejestracji podmiotu w rejestrze VAT. Nie wiadomo jeszcze czy dojdzie ona do skutku, gdyż budzi wielkie kontrowersje. Do zapłacenia kaucji byłyby zmuszone podmioty, wobec których istnieje ryzyko powstania zaległości podatkowych. O ryzyku miał decydować naczelnik Urzędu Skarbowego.

Zastanawiasz się nad rejestracją spółki w rejestrze VAT? Zrób to jeszcze w tym roku. Jeśli jednak nie zdążysz tego dokonać, nie martw się pomożemy Ci w tym. Nasze biuro zajmuje się rejestracją spółek od kilku lat. Z powodzeniem zarejestrowaliśmy wiele firm. Gwarantujemy zadowolenie ze współpracy. Skontaktuj się z nami w celu poznania szczegółowej oferty!