Gotowe spółki Kraków

Rejestracja spółek w 2017

Rozpoczęcie nowego roku to idealna okazja na założenie własnej działalności gospodarczej. W Polsce najpopularniejszą formą prowadzenia działalności jest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Przedsiębiorcy często wybierają tę formę gdyż jej prowadzenie niesie ze sobą wiele korzyści.

Spółki można zarejestrować w sposób tradycyjny ale także przez internet. Niestety rejestracja firmy online jest możliwa tylko w przypadku spółki z o.o., komandytowej i jawnej. Coraz częściej przedsiębiorcy, którzy wybierają jedną z tych form decydują się na założenie spółki przez internet, gdyż czas rejestracji jest znacznie krótszy.

Zastanawiasz się nad założeniem własnej firmy? Nie trać więcej czasu. Zarejestruj firmę i ciesz się z jej prowadzenia. Nie wiesz czy poradzisz sobie z rejestracją? Skontaktuj się z nami. Nasze biuro oferuje profesjonalne usługi w zakresie rejestracji firm. Z powodzeniem założyliśmy wiele spółek dla naszych klientów. Proces rejestracji przebiega szybko i bezproblemowo. Z przyjemnością podejmiemy z Tobą współpracę.