Gotowe spółki Kraków

Rejestracja spółek na odległość

Założenie własnej firmy w formie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością to dla niejednego przedsiębiorcy problematyczne zadanie. W takiej sytuacji warto zdecydować się na rejestrację spółki zdalnie – przez Internet.

Proces rejestracji spółki z o.o. zdalnie przebiega znacznie szybciej niż tradycyjna rejestracja. Przedsiębiorca musi założyć konto na specjalnej platformie, gdzie dostępne są wzory dokumentów, które wymagane są do założenia spółki. Dzięki temu zakładanie spółek z o.o. zdalnie odbywa się bez udziału notariusza, a przedsiębiorca oszczędza pieniądze, gdyż nie płaci kosztów notarialnych. Rejestracja spółek zdalnie to wygodne rozwiązanie. Założenie spółki w ten sposób trwa maksymalnie 24 godziny od momentu przesłania wniosku do wybranego sądu rejonowego.

Nasza firma od lat pomaga przedsiębiorcom w otwieraniu własnych działalności. Oferujemy rejestrację spółek z o.o. na odległość. Nasza oferta skierowana jest do przedsiębiorców z całej Polski Pomagamy na każdym etapie rejestracji spółki.