Gotowe spółki Kraków

Rejestracja sp zoo online

Jeszcze do niedawna rejestracja spółki z ograniczoną odpowiedzialnością wiązała się z koniecznością odwiedzenia szeregów instytucji, uzupełnianiem ogromnej ilości wniosków i formularzy, a co się z tym łączyło spędzenia sporej ilości czasu w kolejkach. Aktualnie proces ten można znacząco ułatwić. Na stronie Ministerstwa Sprawiedliwości zamieszczona została wyspecjalizowana platforma umożliwiająca rejestrację spółki z o.o. za pomocą Internetu.

Rejestracja online wymaga uzupełnienia niezbędnych dokumentów według określonych wzorców, a następnie przesłanie ich do urzędu drogą elektroniczną. Tym sposobem cały proces rejestracyjny z jednego miesiąca został skrócony do zaledwie jednego dnia, a przeprowadzić możemy go z każdego miejsca z dostępem do Internetu. Wnioski dotyczące założenia spółki z o.o. w trybie S24 rozpatrywane są przez Wydziały Krajowego Rejestru Sądowego.

Dodatkowym atutem wirtualnej rejestracji jest ograniczenie długich kolejek w urzędach, które znacząco utrudniały funkcjonowanie urzędom.