Gotowe spółki Kraków

Rejestracja jednoosobowej działalności

Jednoosobowa działalność gospodarcza cieszy się w Polsce sporą popularnością. Jest ona jedną z najchętniej wybieranych form prawnych. Rejestracja jednoosobowej działalności gospodarczej może odbyć się w urzędzie lub przez Internet. Nasza firma zajmuje się kompleksowym doradztwem podczas zakładania działalności. Oferujemy naszym Klientom sporządzanie pełnej dokumentacji oraz wypełnianie wniosków. Doradzamy w kwestii optymalnego opodatkowania dla firmy oraz pomagamy w doborze kodów PKD, które pasować będą do profilu działalności.

Jednoosobowa działalność gospodarcza najczęściej zakładana jest przez osoby, które nigdy wcześniej nie prowadziły działalności gospodarczej. Cechuje się ona niskimi kosztami prowadzenia działalności oraz prostotą w prowadzeniu firmy. Osoba, która założyła taką działalność posiada pełną odpowiedzialność za zobowiązania powstałe podczas trwania działalności.

Chciałbyś poznać naszą ofertę? Zapraszamy do kontaktu, gwarantujemy profesjonalną pomoc w założeniu jednoosobowej działalności.