Gotowe spółki Kraków

Procedura zgłaszania zmian do KRS dla spółki z o.o.

Dokonując jakiejkolwiek zmiany w strukturach działania, bądź zarządu spółki, przedsiębiorca zobligowany jest do zgłoszenia tych zmian w KRS. Zrobić może to za pomocą złożenia odpowiedniego wniosku, na rozpatrzenie którego sąd rejestrowy ma 7 dni (od momentu zapoznania się z nim).

Aktualizacja danych w Krajowym Rejestrze Sądowym ma takie kluczowe znaczenie, bo rejestr ten stanowi doskonałą bazę i źródło informacji. Wykorzystując informacje w nim zawarte, chcielibyśmy mieć pewność, że są one prawdziwe i ciągle aktualne.

Często dochodzi do sytuacji, w których przedsiębiorca wzywany jest do Sądu Rejestrowego. Dzieje się tak wskutek błędów lub niepoprawnego wypełnienia wniosku. W takim wypadku, po wcześniejszym poprawieniu/uzupełnieniu informacji, wniosek zostaje ponownie wysłany, a sąd znowu ma 7 dni na rozpatrzenie wniosku. Warto zaoszczędzić czas i skorzystać z pomocy oferowanej przez specjalistów, dzięki której zyskamy pewność, że wszystko jest poprawnie uzupełnione.

Masz jakieś wątpliwości lub pytania? Dzwoń śmiało, a nasi eksperci udzielą Ci wszystkich potrzebnych informacji związanych z procedurą zgłaszania zmian do KRS dla spółki z o.o.