Gotowe spółki Kraków

Pozyskiwanie VAT dla spółki z o.o. 2017

Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością cieszą się popularnością w Polsce. Niestety ich rejestracja jest skomplikowana i czasochłonna. Pozyskanie VAT dla spółki w 2017 roku będzie znacznie utrudnione. Planowane jest wprowadzenie nowych przepisów. Będą one miały na celu lepszą weryfikację podmiotów zgłaszających się do rejestru VAT z uwagi na coraz częstsze oszustwa podatkowe.

Wielką zmianą miało być wprowadzenie kaucji rejestracyjnej. Nie wiadomo jeszcze czy ta zmiana dojdzie do skutku. Kaucję miały wpłacać podmioty, co do których istnieje ryzyko wystąpienia zaległości podatkowych, o którym miał decydować naczelnik Urzędu Skarbowego. Wpłata kaucji miała być warunkiem rejestracji spółki z o.o. w rejestrze VAT. W planach jest także wprowadzenie możliwości odmowy rejestracji firmy w rejestrze.

Chcesz zarejestrować spółkę z o.o. ale nie wiesz jak to zrobić? Zapraszamy do kontaktu z nami. Posiadamy kilkuletnie doświadczenie w rejestracji firm. Pomożemy Ci w szybki i wygodny sposób założyć działalność oraz uzyskać wpis do rejestru VAT.