Gotowe spółki Kraków

Pomoc w założeniu spółki

Zaczynając swój własny biznes nastawiony powinieneś być na wypełnienie wszelkich formalności związanych z dokumentami rejestracyjnymi. A uwierz – jest ich naprawdę wiele.

Początkowo, aby zabrać się za rejestrację musisz ogłosić rozpoczęcie działalności gospodarczej w Krajowym Rejestrze Sądowym, w którym Twoja spółka zostanie wpisana w rejestr przedsiębiorstw.

Później po otrzymaniu decyzji z Monitora Sądowego i Gospodarczego udać możesz się do Głównego Urzędu Statystycznego w celu przypisania odpowiedniego numeru REGON.

Następnie musisz wypełnić wszystkie wnioski w Urzędzie Skarbowym. Jest to niezbędne, ażeby otrzymać numer NIP oraz VAT/VAT EU.

Samodzielne założenie spółki wymaga wiedzy oraz poświęcenia dużej ilości czasu. Cały proces trwać może nawet kilka tygodni. Chcąc ominąć te formalności warto sięgnąć po profesjonalną pomoc oferowaną przez biura rachunkowe.

Świadczymy usługi z zakresu rejestracji spółki, a osobom, które działalność chcą rozpocząć od zaraz, proponujemy zakup gotowej spółki. Zapraszamy do głębszego zapoznania się z naszymi usługami.