Gotowe spółki Kraków

Pomoc w zakładaniu spółki z o.o. online

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest jedna z najczęściej wybieranych form do prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce. Można ją zarejestrować na dwa sposoby – przez internet lub tradycyjnie.

Jak wiadomo rejestracja spółki z o.o. online trwa znacznie krócej niż tradycyjne założenie firmy w tej formie. Warto jest wybrać tę formę rejestracji gdyż posiada wiele korzyści. Przedsiębiorca nie tylko oszczędza czas, ale także pieniądze. Umowa spółki z o.o. podczas tradycyjnej rejestracji musi zostać sporządzona w postaci aktu notarialnego, więc trzeba liczyć się z koniecznością opłaty taksy notarialnej. W przypadku rejestracji spółki online umowa tworzona jest na podstawie wzoru dostępnego na platformie, dzięki czemu przedsiębiorca unika konieczności opłaty kosztów notarialnych.

Spółka zostaje zarejestrowana w maksymalnie 24 godziny od chwili złożenia wniosku, dlatego niejeden przedsiębiorca decyduje się na założenie spółki w ten sposób. My oferujemy pomoc w rejestracji spółek z o.o. online. Zapraszamy do kontaktu.