Gotowe spółki Kraków

Pomoc w rejestrowaniu spółki przez Internet

Od 1 stycznia 2012 roku przedsiębiorcy w Polsce mają możliwość rejestrowania spółki z ograniczoną odpowiedzialnością przez internet. Ministerstwo Sprawiedliwości udostępniło specjalną platformę teleinformatyczną, na której w szybkim czasie można założyć firmę w tej formie.

Rejestracja spółki z o.o. online trwa maksymalnie 24 godziny od chwili złożenia wniosku. Umowa spółki tworzona jest na podstawie wzoru dostępnego na stronie. Do podpisu umowy wymagane jest posiadanie zwykłego e-podpisu jednak w niedługim czasie może się to zmienić. Planowane jest zastąpienie e-podpisu kwalifikowanym podpisem elektronicznym lub podpisem ePUAP, dlatego warto założyć spółkę jak najszybciej. Warto również wiedzieć, że zakładając spółkę online nie trzeba płacić kosztów notarialnych związanych z umową.

Potrzebujesz pomocy przy rejestracji spółki z ograniczoną odpowiedzialnością przez internet? Zgłoś się do nas – oferujemy profesjonalną obsługę klientów z całej Polski. Posiadamy kilkuletnie doświadczenie w zakładaniu spółek. Zapraszamy do kontaktu z nami w celu poznania szczegółów oferty.