Gotowe spółki Kraków

Pomoc w rejestracji spółki w S24

Spółki z o.o. są często wybieraną formą prowadzenia działalności. Rejestracja spółki z ograniczoną odpowiedzialnością nie jest prostym zadaniem zwłaszcza dla początkującego przedsiębiorcy. Spółka z o.o. może zostać założona na dwa sposoby – tradycyjnie lub przez internet.

Rejestracja działalności w formie spółki z o.o. online możliwa jest dzięki specjalnej platformie s 24 udostępnionej przez Ministerstwo Sprawiedliwości. Możliwość założenia spółki przez internet istnieje od 1 stycznia 2012 roku.

Niejeden przedsiębiorca decyduje się na rejestrację spółki z o.o. przez internet ponieważ jest to korzystniejszy sposób na założenie własnej firmy. W zaledwie 24 godziny spółka zostaje zarejestrowana, a biznesmen nie płaci wysokich kosztów notarialnych związanych z umowa spółki.

Oferujemy pomoc w zakładaniu spółek przez internet dla przedsiębiorców z całej Polski. Jesteśmy profesjonalną firmą zajmującą się od wielu lat zakładaniem oraz sprzedażą spółek. Serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu poznania naszej oferty.