Gotowe spółki Kraków

Pomoc przy sprzedaży spółki z o.o.

Wbrew temu jak mogłoby się wydawać sprzedaż prowadzonej działalności gospodarczej nie należy do prostych zadań. Przedsiębiorca, który decyduje się na to rozwiązanie, rezygnując z dalszego prowadzenia biznesu i odrzucając opcje likwidacji podmiotu, musi wiedzieć w jaki sposób doprowadzić to przedsięwzięcie do końca.

Biznesmen posiadający firmę na sprzedaż musi po pierwsze znaleźć osobę, która nabędzie od niego podmiot gospodarczy, musi również sporządzić umowę kupna – sprzedaży oraz dopełnić wielu innych obowiązkowych formalności. Może On jednak liczyć na pomoc przy sprzedaży spółki z o.o., którą obecnie oferuje wiele podmiotów zewnętrznych takich jak biura rachunkowe. Zlecając im usługę pośrednictwa przekazuje On wszelkie zadania a ręce specjalistów. Pracownicy biura w jego imieniu znajdą potencjalnego nabywcę, dopełnią wszelkich formalności, sporządzą umowę oraz przeprowadzą całą transkacje w bezpieczny dla niego sposób. Rozwiązanie to pozwoli ograniczyć jego udział oraz zagwarantuję poprawność przeprowadzenia procedury.

Jeśli i Ty chcesz zrezygnować z dalszego prowadzenia firmy, możemy zaoferować Ci pomoc przy sprzedaży spółki z o.o.. Więcej informacji otrzymasz po skontaktowaniu się z naszym konsultantem.