Gotowe spółki Kraków

Pomoc przy rejestrowaniu spółki z o.o. w S24

Rejestracja spółek z ograniczoną odpowiedzialnością jest coraz częściej wybierana przez początkujących przedsiębiorców. Proces założenia spółki trwa zaledwie 24 godziny, a więc jest znacznie krótszy niż tradycyjna rejestracja. Generuje także niższe koszty.

Spółka zakładana jest na specjalnej platformie udostępnionej przez Ministerstwo Sprawiedliwości. Umowa sporządzana jest na podstawie dostępnego wzoru, a nie w formie aktu notarialnego. Aby podpisać umowę wystarczy posiadać zwykły podpis elektroniczny, jednak planowane są zmiany w tym zakresie – już niebawem konieczne może być posiadanie kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub podpisu e-PUAP.

Niejeden przedsiębiorca decydujący się na rozpoczęcie działalności gospodarczej w tej formie korzysta z pomocy firm zewnętrznych podczas rejestracji spółki z o.o. w S24. My także oferujemy taką pomoc. Jesteśmy profesjonalistami, z powodzeniem zarejestrowaliśmy dla naszych Klientów wiele spółek. Zapraszamy do kontaktu w celu poznania naszej oferty!