Gotowe spółki Kraków

Półroczne spółki z o.o. na sprzedaż

Zakup przedsiębiorstwa zamiast jego zakładania? To dylemat towarzyszący wielu osobom podczas rozpoczynania działalności gospodarczej. Założyć spółkę z o.o. może każdy, jednak to dosyć trudne zadanie dla rozpoczynających działalność w biznesie. Spółkę zamiast zakładać można kupić. Jednak czy taki wybór się opłaca?

Kupując gotowe spółki z o.o. całkowicie omija się proces rejestracji podmiotu gospodarczego w KRS, ponieważ gotowe spółki już go przeszły. Mają kompletną dokumentację potwierdzają ten fakt, a sprzedawana spółka posiada NIP, REGON oraz KRS.

Gotowe spółki nie posiadają jednak żadnych zobowiązań, których spłata obowiązywałaby jej nabywcę. Dlatego transakcja jest w pełni bezpieczna.

Zakup gotowej spółki nie tylko zwalnia od obowiązku przeprowadzania rejestracji osobiście, ale również umożliwia rozpoczęcie działalności z stażem. Wszystko to za sprawą wcześniejszej rejestracji spółki, która umożliwia po zakupie firmy rozpoczęcie działalności z kilkumiesięcznym stażem lub nawet kilkuletnim.

Zainteresowanych zakupem gotowych spółek z półrocznym stażem zapraszamy do kontaktu.