Gotowe spółki Kraków

Otwarcie spółki z o.o

Własna firma daje poczucie niezależności. Jest ona także spełnieniem marzeń wielu osób. Jednak by cieszyć się zarobionymi pieniędzmi, trzeba najpierw założyć spółkę. Wiąże się to z kilkoma niezbędnymi krokami, które należy podjąć. Zostaną one opisane poniżej.

Na początku należy przygotować umowę w formie aktu notarialnego i podpisać ją. Umowa jest najważniejszym dokumentem firmy, określającym i regulującym jej działanie. Przedsiębiorstwo obligatoryjnie musi zostać zgłoszone do Krajowego Rejestru Sądowego. W tym celu należy złożyć prawidłowo wypełniony wniosek (KRS-W1) oraz kilka formularzy. Nieodłączne będzie także zgłoszenie nowo powstałej działalności w Urzędzie Skarbowym, Urzędzie Statystycznym oraz Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych. Za ogłoszenie spółki w Monitorze Sądowym i Gospodarczym, zapłacić będziemy musieli 500 zł.

Jak widać, otwarcie spółki z o.o to przede wszystkim duża ilość dokumentów i przysłowiowa konieczność „biegania od urzędu do urzędu”. Zleć naszym specjalistom przeprowadzenie rejestracji Twojego przedsiębiorstwa i o nic się nie martw. Zachęcamy do kontaktu i poznania szczegółów oferty.