Gotowe spółki Kraków

Otwarcie spółki 2017

Niestety otwarcie spółki w bieżącym roku zostało znacznie utrudnione. Wszystko przez zabiegi związane z uszczelnieniem prawa podatkowego. Aktualnie decydując się na wpis danej jednostki do rejestru VAT, musisz liczyć się z możliwością odmowy bądź też nałożeniem na siebie kaucji rejestracyjnej w wysokości od 20 000 zł do kwoty nawet dziesięciokrotnie wyższej.

Aby pominąć te niedogodności warto przemyśleć zakup gotowych spółek. Są to podmioty, w pełni przygotowane do poprowadzenia działalności gospodarczej. Potwierdzają to chociażby numery rejestracyjne, którymi dysponują, a także ich umowa oraz komplet dokumentów.

Prócz oszczędności czasu gotowe spółki 2017 gwarantują pełne bezpieczeństwo. Jako iż nigdy wcześniej nie prowadziły działalności gospodarczej, jej właściciel nie musi obawiać się o skutki wynikłe z działalności swojego poprzednika.

Zachęcamy do skorzystania z usług naszej firmy. Oferujemy wyłącznie rzetelną rejestrację oraz podmioty, gwarantujące pewny, szybki i bezpieczny start.