Gotowe spółki Kraków

Opłata za rejestrację spółki z oo w KRS 2017

Najpopularniejszą możliwością na rozpoczęcie prowadzenia firmy, jako spółki z ograniczoną odpowiedzialnością jest rejestracja. W zależności od preferencji osoby chcącej ją założyć może ona odbyć się w dwojaki sposób.

Pierwszą opcją jest rejestracja tradycyjna u Notariusza, która trwa około trzech tygodni. Znacznie szybszym rozwiązaniem jest rejestracja spółki drogą elektroniczną, która odbywa się przez platformę Ministra Sprawiedliwości. Otwarcie Spółki tym sposobem trwa około trzech dni roboczych. W tym czasie nadawane są niezbędne numery, które uprawniają spółkę do prowadzenia działalności – KRS, NIP oraz REGON.

Jeżeli zależy Państwu na szybkim rozpoczęciu działalności, serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej oferty usług założenia spółek z ograniczoną odpowiedzialnością. Decydując się na wybór naszej firmy mają Państwo pewność, że wszystko odbędzie się sprawnie i bez żadnych komplikacji. Nasi specjaliści będą służyć pomocą na każdym etapie rejestracji. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!