Gotowe spółki Kraków

Oferta spółek z o.o. na sprzedaż

Dlaczego oferujemy sprzedaż gotowych spółek z ograniczoną odpowiedzialnością? Od wielu lat ten rodzaj spółki jest najczęściej wybierany przez osoby planujące prowadzenie własnej firmy. Nic dziwnego, skoro ten typ ma tak wiele atrakcyjnych cech!

Spółka z o.o. jest formą prawną przedsiębiorstwa utworzonego przez jedną lub więcej osób zwanych wspólnikami. Nie odpowiadają oni za zobowiązania spółki wobec wierzycieli, to podmiot odpowiada całym swoim majątkiem utworzonym przez wkłady wspólników.

Przygotowana przez nas oferta spółek z o.o. na sprzedaż daje możliwość zakupienia podmiotu w pełni przygotowanego do podjęcia działalności w jeden dzień. Spółka posiada kompletną dokumentację – NIP, REGON, KRS oraz szeroki zakres PKD.

Czy zakup spółki jest bezpieczny? Często przedsiębiorcy obawiają się zadłużeń. Nasze spółki posiadają czystą historię gospodarczą, czyli są wolne od wad prawnych, księgowych i handlowych.

Zainteresowanych naszą ofertą zachęcamy do kontaktu z naszym biurem – przedstawimy ofertę oraz odpowiemy na pytania dotyczące współpracy.