Gotowe spółki Kraków

Nowe spółki z o.o.

Coraz częściej przedsiębiorcy decydują się na zakup gotowego podmiotu gospodarczego, który umożliwia błyskawiczne wkroczenie na rynek.

Nowe spółki z o.o. cechują się tym, że wiążą się z możliwością prowadzenia w tej formie przedsiębiorstwa we wszystkich branżach. Zaangażowani w nią wspólnicy mają ograniczoną odpowiedzialność. Równocześnie mają znaczący wpływ na działalność firmy. Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością pozwala na zaangażowanie znacznego kapitału, choć minimalny kapitał zakładowy to zaledwie 5 000 zł.

W pełni zarejestrowane, posiadające wszelkie niezbędne dokumenty, przygotowane do zarządzania nimi nowe spółki z o.o., to propozycja dla każdego, kto chce w ciągu 2-3 dni zostać właścicielem spółki. Nie musisz czekać miesiąca na rozpoczęcie działalności. Nawiązując z nami współpracę, otrzymujesz w pełni gotową firmę o idealnie czystej historii.

Masz możliwość dokonać wszelkich zmian w gotowej spółce, którą zakupisz. Jeśli chciałbyś nadać jej inną nazwę czy zmienić adres – nie istnieją żadne przeciwwskazania. Możesz także rozszerzyć działalność podmiotu gospodarczego.

Jeśli jesteś zainteresowany podjęciem własnej działalności od zaraz lub chciałbyś dowiedzieć się czegoś więcej, zapraszamy do skontaktowania się z naszą firmą.