Gotowe spółki Kraków

Nowe spółki z o.o. k

Jest coraz więcej chętnych do prowadzenia firm, ale nie każdy ma na tyle determinacji, żeby przejść przez proces rejestracji spółki. Rozumiemy, że wielu osobom zależy na czasie i chcieliby jak najszybciej założyć firmę. Z racji tego, że mamy na uwadze potrzeby naszych Klientów, oferujemy im nowe spółki z o.o. k. Dlaczego?

Spółka z o.o. komandytowa polega na tym, że komplementariuszem w tej spółce jest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, a komandytariuszem jej wspólnik albo inna osoba fizyczna. Nowe spółki z o.o. k stanowią połączenie spółek pozwalające na optymalizację podatkową przy odpowiedniej wysokości obrotów. Spółka z oo ma za zadanie reprezentować oraz zarządzać spółką – uniknięcie podatku CIT, ponieważ spółka nie wytwarza zysku. Spółka z o.o. komandytowa generuje zysk.

Jeżeli interesuje Cię spółka z o.o. komandytowa i chciałbyś się więcej o niej dowiedzieć, zapraszamy do kontaktu. Udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące naszych usług. Pomożemy Ci zrealizować cel jakim jest otworzenie własnej firmy. Zapraszamy!